15 maja 2026 roku uczniowie klas 4, 5, 6 i 7 uczestniczyli w wycieczce do Bydgoszczy. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy: Monika Niewiadomska, Karolina Sztejkowska, Iwo Młotek oraz Aleksandra Wypych. Wyjazd rozpoczął się we wczesnych godzinach porannych spod Szkoły Podstawowej nr 21 w Kaliszu. Po przyjeździe do Bydgoszczy uczniowie spotkali się z przewodnikiem, a następnie […]
Tag: wycieczka do Bydgoszczy
Wycieczka do Bydgoszczy
Dnia 30.06 br uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 w ramach działań związanych z projektem Szkoła Promująca Zdrowie udali się na wycieczkę do Muzeum Mydła i Historii Brudu, które mieści się w Bydgoszczy. Dzieci poznały historię brudu i higieny od czasów starożytnych po współczesność oraz różne przedmioty służące do umycia i kąpieli. Zobaczyli jak mogły wyglądać m.in średniowieczne łaźnie, […]

