Nasze przedszkolne sukcesy

Jesteśmy placówką, która zdobyła tytuły :

  • PRZEDSZKOLE  DOBRZE  PRZYGOTOWUJĄCE   DO SZKOŁY
  • PRZEDSZKOLE   W  RUCHU

Współpracujemy z SP- Nr 21 oraz COSSW, Strażą Miejską, UAM.

Bierzemy udział w akcjach konkursach na terenie miasta oraz naszej placówki

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZK. 2016/2017

W ramach realizacji projektu w przedszkolu pt.: „ Z przyrodą w zgodzie z bajką na co dzień” dzieci z obu grup  realizowały różnorodne działania. Jednym z nich był konkurs ogłoszony dla dzieci i rodziców na temat: „ Zabawka z odpadów”. Konkurs cieszył się ogromnym zaangażowaniem naszych rodziców i dzieci. Wszyscy uczestnicy, otrzymali dyplomy.

Dzieci z obu grup wzięły udział w konkursach org. Przez MDK:

„ Cztery pory Roku” – Szymon Kornacki z gr młodszej zajął II miejsce

„ Ptaki Fantastyczne”- Aleksander  Rzepecki z gr. Starszej zdobył wyróżnienie

                                         Oraz I miejsce w konkursie  ekologicznym- „ Drzewa”    

Kolejny pokaz, który zaowocował nagrodami i dyplomami to organizowany przez Music Store VI Przegląd Twórczości Małego Artysty, w którym wzięły udział nasze przedszkolaki z grupy starszej. Dzieci zaprezentowały się tańcem rockandrollowym oraz dziewczynki zaśpiewały piosenkę o wiośnie w żółtych kaloszach. Występ był ogromnym przeżyciem zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

W ramach współpracy z SP nr 21 został zorganizowany konkurs  plastyczny „Bezpieczne wakacje”, w którym wzięły udział dzieci z grupy starszej i uczniowie klas pierwszych. Dzieci w nagrodę za zajęcie trzech pierwszych miejsc otrzymały dyplomy.

Poza tym nasze przedszkolaki  brały udział w różnych  akcjach  we współpracy z SP   nr 21 oraz COSSW, UAM, takich jak : „ Żonkilowe Pola Nadziei”, „Sprzątanie świata”, „Mikołajki”, „ Dzień sportu, języków i zdrowia”.

W Przedszkolu odbyło się wiele imprez i uroczystości  z udziałem zaproszonych gości: Rodzinny festyn, wspólnie z SP nr 21: Święto pieczonego ziemniaka, Pasowanie, Przedstawienie świąteczne, Warsztaty Świąteczne dla dzieci i rodziców, Dzień Babci i Dziadka, Bal karnawałowy, Dzień Mamy i Taty, Zakończenie Roku Szkolnego.