ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

p1012012Dnia 30 września br. odbył się kolejny festyn rodzinny „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Uroczystość rozpoczął Dyrektor Jacek Konopczyński, przywitał gości i podziękował wszystkim sponsorom, którzy chętnie włączyli się w zorganizowaniu imprezy.

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło wielu atrakcji, przygotowanych przez nauczycieli naszej placówki. Odbyła się m. in.

• inscenizacja o historii ziemniaka oraz krótka prezentacja fragmentu utworu pt. „Wróbelek Elemelek”
  • piosenka o ziemniaku, wykonana przez przedszkolaki
  • mini playback show
  • rzuty do celu, slalom i obieranie ziemniaków, przeciąganie liny oraz
  • konkurs „ziemniaczki cudaczki”
  • towarzyski mecz piłki nożnej

Wielkim zaskoczeniem był występ tak uwielbianego przez najmłodszych – Minionka.

Ogromną popularnością cieszyły się tatuaże z henny i malowanie twarzy. Jak co roku nie mogło zabraknąć tak lubianego przez dzieci pokazu straży pożarnej.

Wszyscy świetnie się bawili. Rodzice z dziećmi wrócili do domów w dobrych humorach z workami pełnymi nagród.

Dyrektor, grono pedagogiczne, pracownicy obsługi administracji dziękują wszystkim rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz sałatek z ziemniakiem w roli głównej. Dziękujemy także sponsorom i strażakom za okazaną życzliwość.

ZAPRASZAMY ZA ROK.