ZŁOTY MITING LEKKOATLETYCZNY

W dniu dzisiejszym odbył się zaplanowany na 21 czerwca finał Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych Kalisza. Do złotego Mitingu zostało zakwalifikowanych 8 najlepszych zawodniczek i zawodników z każdej konkurencji i rocznika, wyłonionych podczas trzech eliminacji.
ladies oakley sunglasses
Szkołę Podstawową 21 reprezentowały trzy zawodniczki z klasy IV. W biegu finałowym na dystansie 600m wysoką formę pokazała Julia Kowalska, zdobywając I miejsce. Podobnie spisała się Klaudia Krzyżanek, która w skoku wzwyż ukończyła mistrzostwa również na I miejscu. Mniej szczęścia miała dzisiaj Wiktoria Pietraszek, która w finale rzutu piłeczką palantową uzyskała mniejszy wynik o 40cm od trzeciej zawodniczki, tym samym zajęła IV miejsce.
air max 90
2 złote medale i czwarte miejsce jest z całą pewnością uhonorowaniem pracy dziewczyn i dobrym początkiem wakacji.

        Gratulujemy!
ray ban
 

Post Author: Joanna Marucha