ZAPISY DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2017/ 2018

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2

ogłasza zapisy do Publicznego Przedszkola nr 22 w Kaliszu.

Zapisy odbywają się w terminie :

od 24 kwietnia do 28 kwietnia 2017 r.

deklaracje pozostania 3 – 14 kwietnia 2017 r.

Dokumenty proszę składać w sekretariacie

w godz. pon. – czw. 7:30 – 14:30, a w piątek w godz. 7:30-12:30

W celu zapisania dziecka do przedszkola, należy zalogować się do systemu informatycznego NABO, dostępnego na stronie internetowej https://przedszkola-kalisz.nabory.pl i wypełnić elektronicznie wniosek. Następnie wydrukowany i podpisany wniosek przez rodzica lub prawnego opiekuna, należy dostarczyć do sekretariatu. Istnieje możliwość wypełnienia wniosku na miejscu w placówce.

Wymagane dokumenty:

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostanie wywieszona w siedzibie placówki.

Post Author: Joanna Marucha