ZAPISY DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2016/2017

przedszkole[3]Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2

ogłasza zapisy do Publicznego Przedszkola nr 22,

zapisy odbywają się w terminie :

od 14 marca do 31 marca 2016 r.

Dokumenty proszę składać w sekretariacie

w godz. poniedziałek – piątek. 8:00 – 15:00

W celu zapisania dziecka do przedszkola, należy zalogować się do systemu informatycznego NABO, dostępnego na stronie internetowej https://przedszkola-kalisz.nabory.pl i wypełnić elektronicznie wniosek. Następnie wydrukowany i podpisany wniosek przez rodzica lub opiekuna prawnego, należy dostarczyć do sekretariatu. Jeżeli zachodzi taka potrzeba istnieje możliwość wypełnienia wniosku na miejscu w placówce.

Wymagane dokumenty:

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostanie wywieszona w siedzibie placówki 20 kwietnia 2016 r. o godz. 12:00. Lista osób przyjętych i nieprzyjętych zostanie wywieszona w siedzibie placówki 28 kwietnia 2016 r. o godz. 12:00.

Post Author: Joanna Marucha