ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

konll26 czerwca 2015 r. odbyło się uroczysteimagesjjjjjjjjjjjjjjjjjj
zakończenie roku szkolnego.

Uczniowie z rodzicami oraz nauczyciele wzięli udział we mszy świętej w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaliszu. Na mszy nie zabrakło również pocztu sztandarowego naszej szkoły.
Dalsze uroczystości odbyły się na szkolnym placu. Po odśpiewaniu hymnu państwowego pani Dyrektor powitała przybyłych gości: z-cę Komendanta COSSW pana majora Krzysztofa Stacherę, major COSSW panią Joannę Kempę i przewodniczącego Rady Osiedla Szczypiorno pana Edwarda Prusa. Następnie wręczyła uczniom nagrody i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre i wzorowe zachowanie, a rodzicom listy gratulacyjne.
Uczniowie otrzymali odznaki wzorowego ucznia. Daria Matyjak i Oliwia Kurek z klasy IV zdobyły brązową odznakę, Jagoda Stępniewska srebrną, a Wiktoria Matyjak z kl. VI złotą odznakę. Należy dodać, że po raz ostatni w naszej szkole świadectwa otrzymali uczniowie klasy VI. Uczniowie Ci i ich wychowawca otrzymali od pana Edwarda Prusa karnety na mecze szczypiornistów podczas II Turnieju Piłki Ręcznej, który odbywać się będzie na Hali Arena Kalisz w dniach 31.07 -02.08.2015 r. Po podziękowaniu gościom za okazaną pomoc, odbyło się uroczyste przekazanie insygniów szkoły oraz ślubowanie absolwentów.
Po części oficjalnej obyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas V i VI. Motywem przewodnim była historia królewny Śnieżki. Na zakończenie wszyscy zatańczyli poloneza, a uczniowie klasy V pożegnali starszych kolegów i koleżanki. Rodzice z dziećmi udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa szkolne od swoich wychowawców.
Życzymy wszystkim udanych wakacji.

Post Author: Joanna Marucha