Zakończenie Roku Szkolnego 2016/ 2017

23 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ten szczególny dzień zapoczątkowała msza św. w Kościele pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaliszu – Szczypiornie, w której to uczestniczyli: dyrektor, nauczyciele, uczniowie z rodzicami, a także poczet sztandarowy naszej szkoły.

Po mszy św. wszyscy udali się do szkoły, gdzie odbyły się dalsze uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Po powitaniu wszystkich zebranych Pan Dyrektor Jacek Konopczyński wręczył uczniom nagrody i wyróżnienia, a rodzicom podziękowania.

Po części oficjalnej klasa IV, V i VI zaprezentowała krótki program artystyczny. Uroczystość dobiegła końca. Rodzice z dziećmi udali się do klas, gdzie uczniowie otrzymali świadectwa szkolne od swoich wychowawców.

Post Author: Joanna Marucha