Zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012!!!

              Dnia 29 czerwca 2012r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ten szczególny dzień zapoczątkowała msza św. w Kościele pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w KaliszuSzczypiornie, w której to uczestniczyli nauczyciele, uczniowie z rodzicami, a także poczet sztandarowy naszej szkoły.custom nike air max

Po mszy wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie odbyły się dalsze uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Po powitaniu wszystkich zebranych przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru i insygnia szkoły.ray ban sunglasses Discount Code

W dalszej części pożegnania roku szkolnego, Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody i wyróżnienia, a rodzicom podziękowania w formie listów gratulacyjnych. Należy dodać, że po raz ostatni w naszej szkole świadectwa otrzymali uczniowie klas szóstych. Po części oficjalnej klasa VI zaprezentowała część artystyczną, którą zapoczątkował tradycyjny polonez. Program uzupełniły piosenki w wykonaniu dziewczynek z klasy IV.

Na zakończenie, uczniowie klasy piątej pożegnali starszych kolegów i koleżanki symbolicznym długopisem oraz kwiatkiem. Z kolei  Samorząd Uczniowski wręczył kwiaty gościom i wszystkim pracownikom szkoły.

Uroczystość dobiegła końca. Rodzice z dziećmi udali się do klas, gdzie uczniowie otrzymali świadectwa szkolne od swoich wychowawców.eyewear oakley

 

 

Post Author: Joanna Marucha