ZABAWA KARNAWAŁOWA

balonyW ostatni piątek, tuż przed feriami w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie klas młodszych bawili się od godz 15.00 – 17.15, natomiast uczniowie klas starszych od godz 17.30 – 19.30.

Zabawę karnawałową uświetniła muzyka dyskotekowa. Zabawa przebiegała wspaniale, jej efekty świetlne oraz prowadzenie przez D’J Rafała Jamrozika zapewniły doskonałe humory i radość uczniom. Dziewczęta z Samorządu przygotowały dla młodszych koleżanek i kolegów szereg konkursów z nagrodami. Kulminacyjnym punktem okazał się konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe. W kategorii klas I-III : I miejsce zajęła Laura Walczak przebrana za księżniczkę, II miejsce Lena Chlebowska, a III Oliwier Żeśko, natomiast w kat. IV-VI zwyciężyła Malwina Sipka, drugie miejsce zajęła Sara Żeśko, trzecie Martyna Banach, a wyróżnienie otrzymała Oliwa Matuszak. W tanecznych rytmach, z wielkim uśmiechem na buzi uczniowie rozpoczęli zasłużone ferie!

Post Author: Joanna Marucha