XXXV rajd „Uroki Zimy”

2 marca grupa uczniów z naszej szkoły pod opieka p. Katarzyny Lewandowskiej brała udział w rajdzie „Uroki Zimy”. W ciepły niedzielny ranek dziesięcioosobowa drużyna wyruszyła w trasę, która przebiegała ul. Wrocławską, ul. Górnośląska, Trasą Bursztynową do ul. Kordeckiego. Meta rajdu znajdowała się w Komendzie Miejskiej Policji przy ul. Kordeckiego w Kaliszu.

Na mecie uczniowie brali udział w konkursie strzelniczym oraz ze znajomości przepisów ruchu drogowego a dodatkowe punkty uzyskać można było za posiadanie proporca i apteczki.  Nasza drużyna „strzelców” zajęła III miejsce a po podsumowaniu wszystkich punktów cała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 21 zajęła III miejsce w klasyfikacji ogólnej rajdu i otrzymała puchar Komendanta Straży Miejskiej Kalisza Po wspólnym posiłku drużyna udała się w drogę powrotną do szkoły.

Post Author: Joanna Marucha