XXXIII Rajd „Uroki Zimy”

Dnia 4 marca 2012roku dziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły brała udział w XXXIII Rajdzie „Uroki Zimy”.
Uczniowie pod opieka p. Moniki Nawrocik i p. Katarzyny Lewandowskiej w niedzielny poranek wyruszyli spod Szkoły Podstawowej nr 21 do Komendy Miejskiej Policji przy ul. Kordeckiego w Kaliszu.

Trasa rajdu przebiegała ul. Wrocławską, ul. Górnośląska, Trasą Bursztynową do ul. Kordeckiego.
ray ban customer service
Na mecie uczniowie uczestniczyli w różnych konkursach: krajoznawczym „Znam swoje miasto”, ze znajomości przepisów ruchu drogowego „Znam przepisy ruchu drogowego” oraz w konkursie strzelniczym.
ray ban folding wayfarer
Reprezentanci naszej grupy brali również udział w wymienionych konkursach. Paulina Banaszkiewicz w konkursie krajoznawczym zdobyła II miejsce, a Filip Przybył w konkursie wiedzy o ruchu drogowym III miejsce.
nike air max bw
Drużyna „strzelców” w składzie: Szymon Pinczak, Jakub Waliś oraz p. Monika Nawrocik  również dzielnie się spisała zdobywając punkty dla naszej grupy.

Suma wszystkich punktów uzyskanych w poszczególnych konkurencjach oraz punkty za posiadanie apteczki oraz proporca dały naszej drużynie I MIEJSCE czyli wygraną całego rajdu.
nike air max 1995
Grupa otrzymała puchar Komendanta Policji Miejskiej w Kaliszu, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.
Oakley sunglasses Inexpensive