XXIV Miejski Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej

DSC_0333Dnia 12 maja 2016 roku w Zespole Szkół nr 7 w Kaliszu odbył się XXIV Miejski Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej, organizowany pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Pana Grzegorza Sapińskiego.

Naszą szkołę reprezentowali:  Laura Walczak ( klasa I) , Lena Rucińska ( klasa II), Wiktor Szkarudzina ( klas III), Malwina Sipka ( klasa IV). Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów kaliskich szkół, którzy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności recytatorskich. Komisja miała trudne zadanie z wyłonieniem laureatów. Nasza uczennica z klasy I – Laura Walczak recytacją fragmentu utworu Jana Brzechwy pt. Pchła Szachrajka wywalczyła  III miejsce . Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

Post Author: Joanna Marucha