WYRÓŻNIENIE DLA OSKARA UCZNIA KLASY I !

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Wiktor Szkarudzina, Jakub Nowacki, Oskar Jędrzejewski wzięli udział w  Międzyszkolnym konkursie plastycznym pt: „Moja ulubiona rymowanka logopedyczna” dla klas 1-3 Szkół Podstawowych, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 10 im. Marii Konopnickiej.

Cele konkursu było wzbogacenie słownictwa i kształcenie umiejętności poprawnego wypowiadania się, rozwijanie wyobraźni plastycznej uczniów, kreatywności i wrażliwości, doskonalenie umiejętności posługiwania się różnymi technikami plastycznymi.

Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej dowolną technika do ulubionej rymowanki logopedycznej. Dnia 23.05.2014 roku uczeń naszej szkoły Oskar Jędrzejewski  zdobył wyróżnienie w postaci dyplomu i nagrody książkowej.

Serdecznie Gratulujemy!!

Post Author: Joanna Marucha