Wycieczka do zoo.

Dnia 16 maja klasa pierwsza uczestniczyła w wycieczce do zoo w Łodzi. Uczniowie mieli możliwość zwiedzić najnowocześniejszy kompleks hodowlany w Europie. Pawilon Orientarium prezentował faunę i florę Azji południowo-wschodniej. W ogrodzie można było podziwiać 3350 zwierząt, w tym wiele gatunków zagrożonych wyginięciem. Dzieci zwiedzały zoo, oglądały żyjące tam zwierzęta, zapoznały się z warunkami ich życia. Ciekawym miejscem do zwiedzania było oceanarium, w którym  można było obserwować świat pod wodą, żyjące w nim zwierzęta oraz ryby. Dużo atrakcji oraz wielu emocji dostarczyły dzieciom pokazy karmienia słoni indyjskich oraz orangutanów.  Zwiedzanie Orientarium i Oceanarium było najważniejszym punktem wycieczki. Dzieci były bardzo zadowolone, a wycieczka do zoo na długo pozostanie w ich pamięci!!!! 

Post Author: Iwo Młotek