Wycieczka do Warszawy

13 września 2018r klasy III – VII wraz z nauczycielami udały się na wycieczkę do Warszawy. Głównym punktem programu była sztuka wyreżyserowane przez Tomasza Karolaka pt. „Byk Fernando”. To historia byczka urodzonego w polskiej stodole i wychowanego na polskiej łące, ciekawego świata i otwartego na to, co najlepsze w innych kulturach. Największą atrakcją dla uczniów było krótkie spotkanie z Tomaszem Karolakiem a także wspólne zdjęcia zrobione z aktorami.

W Warszawie mieliśmy okazję zobaczyć Kolumnę Zygmunta III Wazy, Pomnik Małego Powstańca, Zamek Królewski a także przespacerować się po Starym Mieście. Na zakończenie wjechaliśmy na 30-te piętro Pałacu Kultury i Nauki podziwiać z góry panoramę Warszawy.

Bogatsi w nowe wiadomości, zmęczeni, pełni wrażeń i zadowoleni wróciliśmy do domu.

 

Post Author: Joanna Marucha