Wybory Samorządu Uczniowskiego

Dnia 13 września 2023 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. To ważne wydarzenie, które angażuje uczniów w kształtowanie życia szkolnego i daje im możliwość wpływania na decyzje dotyczące ich edukacji oraz życia społeczności szkolnej.
Kandydaci w kampaniach prezentowali swoje cele i programy. Zarówno wystąpienia kandydatów jak i samo głosowanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów. Reprezentantami społeczności szkolnej w roku szkolnym 2023/2024 zostali:
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Jakub Rudowicz z klasy VII
Wiceprzewodniczący: Szymon Kornacki z klasy V
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Samorząd Uczniowski ma teraz okazję reprezentować głos uczniów i wprowadzać pozytywne zmiany w życiu szkolnym. Czekamy na aktywny rok szkolny!

Post Author: Iwo Młotek