WSPÓLNE II ŚNIADANIE

We wtorek 23 kwietnia w naszej szkole odbyło się pierwsze Wspólne Śniadanie. Dlaczego wspólne? Odpowiedź jest prosta: żeby było radośnie, kolorowo, inaczej, a przede wszystkim smacznie.

Wszyscy uczniowie zabrali się do pracy. Klasy młodsze mogły wykazać się swoją wyobraźnią i zręcznością podczas przygotowania pysznych kolorowych kanapek, w których nie zabrakło dużej ilości świeżych warzyw. Klasy starsze natomiast popisy kulinarne prezentowały przy sałatkach owocowych i warzywnych. Tego poranka nikt nie stał z założonymi rękoma – po to, aby za chwile można było usiąść przy wspólnym stole i skosztować wszystkich potraw.

Jak widać na naszym stole nie zabrakło chyba żadnego warzywa i owocu. Cel jaki sobie przyjęliśmy czyli ma być ZDROWO i KOLOROWO został osiągnięty!

Z pełnymi brzuszkami po tak dużej dawce witamin nauka przychodziła dużo łatwiej 🙂

 

Post Author: Joanna Marucha