Wręczenie dyplomów i nagród książkowych

Dnia 26 czerwca w naszej szkole odbył się apel zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, na którym zostały wręczone dyplomy i nagrody książkowe.Oakley sunglasses Reduced

Były dyplomy za frekwencję, za udział w różnego rodzaju zawodach, zarówno matematycznych jak i czytelniczych, za uczestnictwo w kołach: języka niemieckiego, fotograficznym jak i krajoznawczo – turystycznym. Duża grupa uczniów naszej szkoły otrzymała również dyplomy za osiągnięcia sportowe. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim, którzy udzielali się w tym roku szkolnym w Samorządzie Uczniowskim, a także tym co reprezentowali Szkołę w Poczcie Sztandarowym poza szkołą. Nie zabrakło oklasków ani gratulacji. Po apelu wszyscy uczniowie udali się do świetlicy, aby tam obejrzeć prezentację przygotowaną przez p. Kasię Lewandowską i ucznia klasy IV Filipa Przybyła na temat bezpiecznego zachowania podczas wakacji. Te miłe chwile zostały uwiecznione na zdjęciach.nike air jordan 5

Purchase nike air max

 

Post Author: Joanna Marucha