„Wilk, lew i ja”

2 grudnia b.r. uczniowie klasy 1 i 3 z okazji zbliżających się mikołajek wybrali się wspólnie z wychowawcami oraz kilkorgiem rodziców do kina Helios na film „Wilk, lew i ja” .

To niesamowita historia przyjaźni między dwójką dzikich zwierząt i młodą dziewczyną.

Po śmierci swojego dziadka, młoda, utalentowana pianistka Alma powraca do domu swojego dzieciństwa na malowniczej, kanadyjskiej wyspie, z dala od zgiełku Nowego Jorku. Kiedy była mała, wychowywała się tu ze swoim dziadkiem, który uczył o przyrodzie i życiu w zgodzie z naturą.

Dziwnym zbiegiem okoliczności zostaje przybraną mamą wilczego szczeniaka i lwiątka. Przyjaźń, która się między nimi rozwija, łączy ich na dobre i na złe, a perypetie to tylko kwestia czasu. Gdy troje przyjaciół zostaje rozłączonych, Alma zrobi wszystko, aby odszukać swoich podopiecznych. Wilk również pragnie odnaleźć swojego przybranego brata. Film pełen momentów zabawnych, ale i wzruszających…Gorąco polecamy!!!

Post Author: Iwo Młotek