V KONKURS KRAJOZNAWCZY

27.02.2013 r. trzyosobowa drużyna z naszej szkoły pod opieką p. Katarzyny Lewandowskiej uczestniczyła w V Konkursie Krajoznawczym „Piękna nasza Polska cała”.

Szkołę reprezentowali: Filip Przybył kl V, Malwina Jeziorska kl. VI oraz Szymon Pinczak kl. VI. Konkurs odbywał się w II Liceum Ogólnokształcącym im T. Kościuszki w Kaliszu.

Uczniowie zmagali się z testem dotyczącym geografii fizycznej, zabytków architektonicznych Polski oraz elementów ekologii. Po napisaniu przez uczniów testu, była okazja poznać miejsce, do którego przybyli, czyli II Liceum w Kaliszu. Licealiści przygotowali ciekawą prezentację dla uczestników konkursu. Podczas ogłoszenia wyników okazało się, że uczeń naszej szkoły Szymon Pinczak z kl. VI zajął III miejsce w konkursie!

Gratulujemy Szymonowi!

 

 

Post Author: Joanna Marucha