Uroczysta gala – wyróżnienie dla uczniów SP 21

Uczniowie klasy siódmej: Oliwia Kurek, Natalia Wojtczak i Mikołaj Ruciński, pod opieką nauczycieli pani Grażyny Stępniewskiej i pana Iwo Młotek, odebrali wyróżnienie w konkursie zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu we współpracy z Książnicą Pedagogiczną im Alfonsa Parczewskiego w Kaliszu, „Wielkopolsko, czy spadnie na nas wolność … ?”, dotyczącym Powstania Wielkopolskiego 1918-1919.

Udział w nim mogli wziąć uczniowie klas siódmych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy mieli za zadanie przygotować projekt multimedialny dotyczący historii powstania wielkopolskiego w swoim regionie.

Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się 19 stycznia 2018 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, gdzie spotkali się laureaci konkursu z całej Wielkopolski.

Wyróżnionym uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zapału do odkrywania historii naszego regionu.

Post Author: Joanna Marucha