Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym

23 marca 2012 roku już po raz X odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy O Ruchu Drogowym dla klas I- III.Italy Oakley sunglasses
Turniej został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu.ray ban cats 5000

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Oliwia Kurek kl. I, Wojciech Kujawiński kl. II oraz Wiktoria Matyjak kl. III. Uczniowie pod opieką p. Katarzyny Lewandowskiej udali się w piątek do Szkoły Podstawowej nr 7 aby zmierzyć się z zadaniami konkursowymi.Netherlands Oakley sunglasses

Dzieci rozwiązywały testy z przepisów ruchu drogowego w swoich kategoriach wiekowych, odpowiadały na pytania z zakresu pierwszej pomocy. W kategorii indywidualnej dla klas III, trzecie miejsce zajęła Wiktoria Matyjak – GRATULUJEMY!!!!!kids air max 95

Post Author: Joanna Marucha