Szkolny Konkurs Talentów

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Talentów. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności w dwóch kategoriach wiekowych klas I-III i IV-VIII. Wśród talentów mogliśmy podziwiać grę na keyboardzie, tańce, śpiew, recytację oraz iluzje karciane i układanie kostki Rubika. 

Występy cieszyły się dużym uznaniem publiczności, która nagradzała uczestników gromkimi brawami. 

 

Uczestnicy:

W kategorii klas młodszych :

I msc- Magdalena Napruszewska i Malwina Wybieralska

II msc- Julian Janicki i Igor Sowiński 

III msc- Wojciech Mielczarek 

 

W kategorii klas starszych :

I msc- Wiktor Szkarudzina

II msc- Zespół Taneczny ( Laura Walczak, Lena Chlebowska, Marcelina Zajonz, Jagoda Zielezińska, Gabriela Rzepecka, Wiktoria Sobczak, Marianna Nowak, Jagoda Ochocka, Natalia Krysiak, Oliwia Augustyniak) 

III msc- Jagoda Nowak i Miłosz Dymowski 

Wyróżnienia: Aleksander Zakrzewski, Lena Witek, Martyna Sipka i Laura Walczak. 

Post Author: Iwo Młotek