Święto Pieczonego Ziemniaka

W piątek 30 września odbył się festyn rodzinny „Dzień Pieczonego Ziemniaka”

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło wielu występów tanecznych przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły. Do zabawy przy akompaniamencie tanecznych przebojów włączali się również rodzice.

W trakcie imprezy zapłonęło ognisko, zapachniały na kijach kiełbaski, a w popiele piekły się ziemniaki. W tym dniu nie mogło zabraknąć również konkursów o ziemniaku, zagadek, zabaw sportowych, plastycznych i malowania twarzy.

Jak co roku nasz festyn uświetniła obecność Straży Miejskiej oraz Straży Pożarnej. Panowie strażacy zaprezentowali swój wóz strażacki, do którego uczniowie mogli wsiąść oraz zobaczyć wyposażenie.

O nasze podniebienia zadbały panie kucharki przygotowując pyszny żurek oraz rodzice, którzy przygotowali zdrowe sałatki i słodkie ciasta. Ogromną popularnością cieszyła się oczywiście wata cukrowa.

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za przybycie, rodzicom za pomoc w organizacji słodkiego poczęstunku i sałatek oraz wesołą zabawę przy ognisku.

Dziękujemy także sponsorom i gościom za okazaną życzliwość.

ZAPRASZAMY JUŻ ZA ROK !!!

Wszystkie zdjęcia tutaj

Post Author: Iwo Młotek