Święto Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej – to jedno z najpiękniejszych świąt polskiej oświaty. Z tej okazji 13 października br. w naszej szkole odbyła się akademia.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Edward Prus- Przewodniczący Rady Osiedla Szczypiorno, ksiądz proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego – Jarosław Kołodziejczak oraz przewodniczący Rady Rodziców Pan Sławomir Zieleziński. Uczniowie czwartej i piątej klasy pod kierunkiem Pani Joanny Maruchy i Pani Grażyny Stępniewskiej przygotowali barwny program artystyczny. Pan Dyrektor Jacek Konopczyński złożył serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

W tym wyjątkowym dniu dzieci podziękowały nauczycielom za trud i zaangażowanie w ich codziennej pracy. Uczniowie wręczyli pracownikom szkoły symboliczne kwiaty oraz czekoladki z życzeniami przygotowane przez Samorząd Uczniowski.

Post Author: Joanna Marucha