ŚWIETLICOWY MAM TALENT

Pierwszy dzień pokazu talentów muzyczno- wokalnych. Dzieci przy akompaniamencie gitary wykonały przygotowane wcześniej utwory, które zaprezentowały :

Lena Rucińska i Oliwia Augustyniak z klasy IV – Chodź, pomaluj mój świat ( utwór zespołu 2 plus 1)

Lena Chlebowska (kl. III) – Tamta dziewczyna (  z repertuaru Sylwii Grzeszczak )

Adam Kuźniacki  ( kl. III) – Pół kroku stąd (z repertuaru Natalii Nykiel )

Duet Lena Witek ( kl. II) i Aniela Bartosz wykonały układ taneczny- Combat Fitness Dance. Natomiast Anna Woźniak  (kl. IV) i Igor Koper ( kl. IV) zatańczyli w rytm piosenki Umbrella ( remix). Całość zakończyła solowym występem w stylu  Shuffle Dance  Anna Woźniak ( kl. IV).

Drugiego dnia uczniowie zaprezentowali się w następujących kategoriach :

Aleksander Zakrzewski  (kl.III)– origami

Zofia Nowacka  (kl.IV)– lepienie zwierzątek z plasteliny

Olivier Żeśko , Martyna Mosicka, Nadia Krzyżanek (kl.III) – recytacja utworów Poszukiwacze skarbów, Wróbel z papużką

Jeremiasz Przybył ( kl.IV)- używając dłoni zagrał piosenkę „Don’t worry, be happy”

Olivier Żeśko -wykonanie modeli różnych telefonów z papieru.