Stypendiada wczesnoszkolna dla klas 2

W dniach od 3 grudnia do 11 grudnia b.r. uczniowie klasy 2 wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym „Stypendiada wczesnoszkolna dla klas 2”. W ramach tegorocznego projektu nasi uczniowie zmagali się w konkursach z zakresu edukacji matematycznej „Plus – Minus” oraz edukacji plastycznej „Kreska”

W konkursie matematycznym wzięli udział uczniowie: Zofia Kaźmierczak, Adam Kowalski oraz Adam Wąsik. Konkurs ten trwał 75 minut, miał charakter testu wyboru, zawierał łącznie 20 zadań zamkniętych i składał się z czterech części A,B,C,D liczących po 5 zadań. Uczniowie z zapałem przystąpili do rozwiązywania zadań,co widać na załączonych zdjęciach.

W konkursie plastycznym wzięli udział uczniowie: Martyna Banach, Wiktoria Majchrowicz, Oliwia Matuszak, Zuzanna Michalak, Jakub Nowacki, Małgorzata Płotka, Roksana Sionkiewicz, Malwina Sipka, Natalia Szmyt, Sara Żeśko. W w/w konkursie drugoklasiści mieli za zadanie wykonać ilustrację na temat Cztery Pory Roku – „Wiosna”, „Lato”, „Jesień”, „Zima”. Na wykonanie pracy uczniowie mieli 60 min, więc do pracy z dużym zaangażowaniem.

Na wyniki i efekty pracy z obu konkursów musimy poczekać do dnia 28 lutego 2014 r.

Post Author: Joanna Marucha