Ślubowanie klasy 1

W piątek, 9 grudnia 2022 roku, odbyła się w naszej szkole bardzo ważna uroczystość – Pasowanie na Ucznia. Dzieci z klasy pierwszej, pod opieką wychowawczyni, Pani Katarzyny Wencfel, i z pomocą Pani Anny Janickiej, długo przygotowywały się do tej uroczystości. Po przezwyciężeniu problemów zdrowotnych wreszcie się udało. W obecności Pana Dyrektora Jacka Konopczyńskiego, Pani Wicedyrektor Danuty Byster oraz Rodziców dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Od dzisiaj są już pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 21 w Kaliszu. Uczniowie otrzymali birety, pamiątkowe dyplomy oraz małe upominki. Pasowanie zakończyło się małym poczęstunkiem. Pierwszoklasistom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce.

Link do wszystkich zdjęć: tutaj

Nagranie z uroczystości: wideo

Post Author: Iwo Młotek