Siatkówka z klasą

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń i emocji dla uczniów z klasy III. Dzieci zostały zaproszone przez Miejski Klub Sportowy Kalisz na imprezę sportowo-edukacyjną pt.: ,,Siatkówka z klasą’’. Impreza miała na celu pokazanie dzieciom, że sport jest ważny nie tylko w kontekście zdrowia i budowania wartościowych nawyków na przyszłość, ale może być również świetną zabawą. Uczniowie w grupach wykonywali różne ćwiczenia na poszczególnych stacjach umiejętnościowych. Podczas ćwiczeń byli nadzorowani przez profesjonalne siatkarki MKS Kalisz. Następnie mogli poznać podstawy zdrowego odżywiania, higieny i bezpieczeństwa przy stoisku zorganizowanym przez powiatową stacje sanitarno- epidemiologiczną. Na zakończenie imprezy wszyscy otrzymali upominki, dyplom, wodę mineralną oraz zdrową przekąskę. Jednak najbardziej oczekiwanym momentem imprezy były wspólne zdjęcia oraz autografy siatkarek. To był naprawdę fajny dzień!!!!!!

 

Post Author: Iwo Młotek