Rozstrzygniecie szkolnego konkursu plastycznego – Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w roku. W tym szczególnym czasie wykonujemy wiele ozdób świątecznych. Żeby tradycja zawsze była wciąż żywa, został zorganizowany szkolny konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji świątecznych, rozwijanie inwencji twórczej oraz wzbudzanie radości i ożywienia w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów naszej szkoły w dwóch kategoriach wiekowych kl. I-III, i IV- VII.

Klasy I -III
I miejsce – Maria Marciniak
II miejsce – Mikołaj Bartczak
III miejsce – Magdalena Jarczewska
Wyróżnienia:
Martyna Celka, Aleksandra Śniegula, Hanna Kubacka, Zuzanna Janik, Lena Wieleba.

Klasy IV – VI
I miejsce – Antoni Sipka
II miejsce – Mikołaj Rudowicz, Jakub Rudowicz
III miejsce – Aleksandra Rybarczyk
Wyróżnienia:
Magdalena Napruszewska, Julian Janicki, Malwina Wybieralska, Oliwier Zieleziński, Jan Zieleziński

Post Author: Iwo Młotek