Rozstrzygnięcie konkursu „Mój przyjaciel kot”

Dnia 5 marca 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny  pt.: „Mój przyjaciel kot”, zorganizowany przez nauczycielki: Annę Jaroszkiewicz, Małgorzatę Zdobych oraz Danutę Stokłosę. W konkursie brali udział uczniowie klas I -V. Celem  było uświadomienie dzieciom pozytywnego stosunku do zwierząt, a zwłaszcza kotów. Promowanie humanitarnych postaw wobec zwierząt.To już czwarta edycja „kociego” konkursu, w którym uczestnicy musieli  wykonać dowolną techniką pracę plastyczną. Prace oddane przez młodych artystów wyrażały ich pomysły w bardzo atrakcyjny sposób i charakteryzowały się m. in. różnorodnością technik: wyklejanki, wydzieranki, obrazy malarskie, wyroby plastyczne z masy solnej, plasteliny, plastiku, balonu lub szyte ręcznie. Wszystkim uczestnikom składamy wielkie gratulacje!

Zwycięzcy konkursu plastycznego:
Klasy I – III
I miejsce – Oliwier Zieleziński z klasy I
Jan  Zieleziński z klasy I
II miejsce – Tomasz Kargul z klasy I
Aleksander Marciniak z klasy I
Malwina Wybieralska z klasy I
III miejsce – Martyna Sipka z klasy III
 Jagoda Nowak z klasy  III
Kacper Cichy  z klasy  III
     
Wyróżnienia:Jakub Rudowicz, Julia Nowacka, Maja Bąk, Aleksandra Rybarczyk, Patrycja Kwiatkowska, Jakub Sowiński, Aniela Bartosz, Lena Kubacka, Magdalena Napruszewska
Klasy I V- V
I miejsce – Jagoda Zielezińska z klasy IV
Laura Walczak z klasy IV
II miejsce – Wiktoria Sobczak IV
Zofia Nowacka z klasy V
III miejsce – Oliwier Olejnik z klasy IV  
Anna Woźniak z klasy V

Wyróżnienia:Adam Kuźniacki, Robert Wiss, Lena Rucińska, Jeremiasz Przybył, Maja Świerek, Mateusz Różalski

Gratulujemy zdobywcom nagród i wyróżnień za przygotowanie ciekawych i oryginalnych prac plastycznych.Szczególne podziękowania należą się również  opiekunom, bez których zaangażowania konkurs z pewnością by się nie odbył.

Post Author: Iwo Młotek