Quest historyczny

Zapraszamy do skorzystania z aplikacji „Kaliskie ścieżki w wojnie polsko-bolszewickiej”.  Gra powstała przy udziale uczniów z naszej szkoły.

Aplikacja ACTION TRACK jest bezpłatna, nie wymaga wpisywania danych, wystarczy podać wymyślony nick. Możliwa jest rywalizacja grupowa, taką ścieżkę trzeba wybrać na początku i stworzyć drużynę.

Jeśli nasza szkoła będzie miała najliczniejszy udział to otrzymamy książki do naszej biblioteki szkolnej. Dlatego pamiętajcie, aby każdy nick ucznia zaczynał się od nazwy: SP21.

Tę aplikację pod okiem edukatora z Good Games stworzyli uczniowie ze szkół podstawowych ze Szczypiorna i Majkowa oraz z II i IV LO oraz ZSTE.

POBIJMY REKORD KORZYSTANIA Z TEJ APLIKACJI.
BO JAK NIE MY, TO KTO?

Udział jest łatwy i możliwy do realizacji w każdej chwili w dowolnie wybranym miejscu, ponieważ wszystko rozgrywa się w Waszym smartfonie.

Aby zagrać:
– należy zainstalować na telefonie bezpłatną aplikację ActionTrack
– wczytać kod QR

Więcej informacji na stronie: https://liblink.pl/s5dRbR1R63

Sprawdźcie swoją wiedzę o początkach II RP i zagrajcie w QUEST HISTORYCZNY.

Zdziwicie się, jak wiele ścieżek do Niepodległości prowadzi właśnie z Kalisza!

Post Author: Iwo Młotek