przygoda niewielka Guzika z Pętelką…

W dniu 14 listopada 2017 r. przedszkolaki i uczniowie klas I-III oglądali spektakl PRZYDASIE – przygoda niewielka Guzika z Pętelką. Dzieci miały okazję przenieść się do domu Antka i Amelki, którzy jak większość z nas ma kłopoty z utrzymaniem porządku i wykonywaniem obowiązków wynikających z roli ucznia. Wieczorem zasypiają zmęczone, a w pokoju panuje bałagan. Wtedy pojawiają się Przydasie, czyli małe krasnoludki, które dokańczają prace domowe za dzieci, przyszywają guziki i porządkują bałagan w pokoju bohaterów. W miarę upływu czasu Antek i Amelka robią mniejszy bałagan i dziękują Przydasiom za pomoc. Bajka kończy się obietnicą naszych uczniów, że zaczną dbać o porządek w swoich pokojach i pomogą rodzicom w utrzymaniu czystości.

Post Author: Joanna Marucha