Przedłużenie zawieszenia zajęć w szkole i przedszkolu

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

zawieszenie zajęć w placówce, w związku pandemią COVID-19, przesunięte jest do 24 maja.

Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się
wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego
ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem,
przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował
o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. – działalności niektórych jednostek systemu oświaty.

W dalszym ciągu odbywają się zajęcia w formie kształcenia na odległość, które będzie się odbywać do tego okresu lub do odwołania. Z pewnością wiadomo już, że egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca br.
Jeszcze nie jest wiadoma forma, ale o dalszych przedsięwzięciach będziecie Państwo informowani na bieżąco.
Od 4 maja wracamy do pełnego planu lekcji, który będzie realizowany w podobnej formie jak dotychczas, poprzez kształcenie na odległość.

Z poważaniem,
Jacek Konopczyński