Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem „Uroki zimy” i „Aktywny wypoczynek”.

Prace  konkursowe wzbudziły zachwyt organizatorów, dlatego poza głównymi miejscami w dwóch kategoriach „Uroki zimy” oraz „Aktywny odpoczynek zimą” przyznano także wyróżnienia. Wszystkie prace w formie zdjęć były pomysłowe i twórcze. Szczególną uwagę zwracano na jakość i oryginalną scenerię ujętą na zdjęciach. Konkurs zorganizowany został dla klas młodszych I-III. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Uwieńczeniem konkursu było wspólne zdjęcie z wychowawcą klasy oraz Panem dyrektorem Jackiem Konopczyńskim.
 
W kategorii „ Uroki zimy”
I miejsce  zdobył  Franciszek Różalski  kl. II
II miejsce Martyna Celka  kl. I
III miejsce Julian Janicki kl. III
 
W kategorii „Aktywny odpoczynek zimą” za najładniejsze zdjęcie w czasie zabaw na śniegu:
I miejsce zajął  Jan Mierzwa kl. III
II miejsce  Antoni Sipka   kl.II
III miejsce Zofia Derdas    kl.II
 
Wyróżnienia przyznano  dla Aleksandry Woźniak oraz Malwiny Wybieralskiej.
 
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej  zabawy „W podróży z aparatem.”  Zapraszamy wszystkich chętnych  do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym w następnym roku.
 

Post Author: Iwo Młotek