„Pieczony Ziemniak” – pożegnanie lata

Dnia 29 września br. odbył się kolejny festyn rodzinny, „Pieczony Ziemniak”- pożegnanie lata. Uroczystość rozpoczął Dyrektor Jacek Konopczyński, przywitał gości i podziękował wszystkim sponsorom, którzy chętnie włączyli się w zorganizowani imprezy.

Festyn zapoczątkowała prezentacja klas I-VII – mogliśmy wysłuchać wierszy, piosenek a także skeczu. Zaproszeni goście – uczennice SP nr 3 w Kaliszu – Gabriela Goździewicz i Daria Jamrozik zaprezentowały 2 tańce DUETU „SkyClub”. Był to taniec współczesny i mieszanka stylów hip-hopowych. W piosence wakacyjnej wystąpiła również, zaproszona na tę uroczystość Maria Judasz- uczennica SP nr 3 w Kaliszu. Część artystyczną zakończyła piosenka inscenizowana przez naszych przedszkolaków pt. „lato”

W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć wielu atrakcji, przygotowanych przez nauczycieli naszej placówki. Odbyły się m.in. rzuty do celu, konkursy plastyczne, gry planszowe, quiz wiedzy o potrawach, przeciąganie liny, malowanie twarzy, wyścigi rzędów dla przedszkolaków oraz znane tańce. Dla rodziców odbyły się konkursy obierania jabłka na czas i krojenia chleba.

Jak co roku nasz festyn uświetnił pokaz straży pożarnej. Oprócz nich mogliśmy gościć również Policję, Straż Miejską, firmę ochroniarską Hunters a także Wojskowych.

Dyrektor, grono pedagogiczne, pracownicy obsługi administracji dziękują wszystkim rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz sałatek. Dziękujemy także sponsorom i gościom za okazaną życzliwość.

ZAPRASZAMY JUŻ ZA ROK!!!

Post Author: Joanna Marucha