PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

aDnia 04 listopada 2016r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Tym razem egzaminatorami czternastki nowo przyjętych przedszkolaków były dwie dobre wróżki. Sprawdziły one skrupulatnie, czy dzieci potrafią śpiewać piosenki, maszerować, ćwiczyć, tańczyć poleczkę a także rysować kotka i liczyć do dziesięciu, także po angielsku.

Przy okazji dobre wróżki sprawdziły także, czy rodzice dzieci też potrafią wykonać kilka ćwiczeń gimnastycznych, co wprawiło naszych gości w radosny nastrój.

Z każdym zadaniem nowe przedszkolaki poradziły sobie doskonale, opowiedziały także  w kilku wierszykach, jak spędzają czas w przedszkolu. Po złożeniu uroczystej przysięgi i pasowaniu dzieci otrzymały z rąk Pana Dyrektora dyplomy, upominki i oczywiście gratulacje.

Na zakończenie imprezy wszystkie dzieci wraz z wróżkami pozowały do wspólnej, pamiątkowej fotografii.

Post Author: Joanna Marucha