Pasowanie na czytelników …

DSC03169Dnia 19 maja 2016r. uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników. Nad całością wydarzenia czuwali członkowie aktywu bibliotecznego w roku szkolnym 2015/2016: Natalia Szmyt, Malwina Sipka, Jakub Nowacki, Adam Wąsik.

Uczniowie klasy pierwszej zostali powitani przez panią bibliotekarkę oraz starszych kolegów w progach biblioteki szkolnej, następnie przyrzekając na książkę złożyli uroczyste ślubowanie. Pani bibliotekarka wraz z aktywem bibliotecznym wręczyli nowo pasowanym czytelnikom dyplomy oraz drobne upominki. Uczniowie klasy pierwszej zapoznani zostali z prawami i obowiązkami czytelnika oraz zasadami zachowania w bibliotece szkolnej.

Wszystkim nowo pasowanym czytelnikom serdecznie gratulujemy!!!

Post Author: Joanna Marucha