Pasowanie na czytelnika

ksiazki konkurs pol hisDnia 23 marca 2015r. uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników. Nad całością wydarzenia dzielnie czuwali członkowie aktywu bibliotecznego: Andżelika Pogorzelec, Dawid Pawlak i Patryk Pogorzelec.

Uczniowie klasy pierwszej zostali powitani przez panią bibliotekarkę oraz starszych kolegów w progach biblioteki szkolnej, następnie przyrzekając na książkę złożyli uroczyste ślubowanie. Pani bibliotekarka wraz z aktywem bibliotecznym wręczyli nowo pasowanym czytelnikom dyplomy oraz drobne upominki. Uczniowie klasy pierwszej zapoznani zostali z prawami i obowiązkami czytelnika, mieli także okazje wypożyczyć pierwszą książkę na swoją własną kartę czytelnika. Nie zabrakło uśmiechów oraz pamiątkowych zdjęć.

Post Author: Joanna Marucha