PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Dnia 12 kwietnia 2018r. uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników. Nad całością wydarzenia czuwali członkowie aktywu bibliotecznego w roku szkolnym 2017/2018: Sara Żeśko, Malwina Sipka, Martyna Banach, Jakub Nowacki, Adam Wąsik. Uczniowie klasy pierwszej zostali powitani przez panią bibliotekarkę oraz  starszych kolegów w progach biblioteki szkolnej, następnie przyrzekając na książkę złożyli uroczyste ślubowanie. Pani bibliotekarka wraz z aktywem bibliotecznym wręczyli nowo pasowanym czytelnikom dyplomy oraz drobne upominki. Uczniowie klasy pierwszej zapoznani zostali z prawami i obowiązkami czytelnika oraz zasadami zachowania w bibliotece szkolnej.

Wszystkim nowo pasowanym czytelnikom serdecznie gratulujemy!!!

Post Author: Joanna Marucha