Pasowania na Przedszkolaka

Dzień 16 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy młodszej i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystości- pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości brali udział rodzice grupy „Żabki” oraz pan dyrektor Jacek Konopczyński i pani wicedyrektor Żaneta Żeśko.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której uczestniczyły również dzieci z grupy starszej: Alicja Pawłowska, Anna Mikuła i Zofia Derdas. Maluszki przy współpracy ze starszymi koleżankami zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pan dyrektor Jacek Konopczyński dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy otrzymał kuferek ze słodyczami oraz dyplomy.

Post Author: Joanna Marucha