OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA KALISZA NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM

Bardzo dobry występ odnotowali uczniowie naszej szkoły w Otwartych Mistrzostwach Kalisza na ergometrze wioślarskim, które odbyły się w miniony piątek na hali OSRIR w Kaliszu. Zawody zostały zorganizowane przez KTW Kalisz zgromadziły na starcie 273 uczniów Kalisza oraz powiatu kaliskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VI, VII oraz VIII. 

Świetny wynik na dystansie 300m uzyskał Kacper Śmiłowski, który zajął indywidualnie 3 miejsce w kategorii chłopców klas VII. Bardzo dobrze wiosłował także Michał Mielczarek zajmując wysokie 6 miejsce. Sztafetę chłopców tego rocznika domknął Oskar Waliś i sumą czasów uzyskanych przez każdego ucznia – chłopcy wywalczyli 3 miejsce drużynowo.

 

Bardzo dobrze w swoich kategoriach wiekowych walczyły dziewczęta z klasy VII Natalia Krysiak oraz VIII Weronika Stępień zajmując odpowiednio 8 i 5 miejsce. 

 

Pozostali reprezentanci szkoły:

Klasa VI: Zofia Nowacka, Oliwia Augustyniak, Anna Woźniak, Mateusz Różalski

Klasa VII: Marianna Nowak, Jagoda Ochocka

Klasa VIII: Sara Żeśko, Zofia Kaźmierczak i Adam Wąsik. 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

Post Author: Iwo Młotek