„Noc w przedszkolu”

Dnia 15 czerwca od godziny 18:30 w Publicznym Przedszkolu nr 22 rozpoczęła się nietypowa impreza pod hasłem „Noc w Przedszkolu”. Dzieci przyniosły ze sobą latarki, koce, śpiwory i dresy. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem najmłodszych i zapoznaniem ich z programem przygotowanym na wieczór.

W programie przewidziano:

1. Wyjście do ogrodu przedszkolnego – zabawy i gry.oakley script sunglasses

2. Krótki odpoczynek w przedszkolu – bajka , lekka przekąska.

3. Zabawa – „podchody” – odszukiwanie strzałek, listów, wykonywanie poleceń i zadań typu: bieg, przysiady, piosenki.air max 95

4. Dyskoteka z latarkami w przedszkolu.

5. Wyjście przed 22:00 z latarkami na teren Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 2.
custom ray ban sunglasses
6. Powrót do Przedszkola – toaleta wieczorna i cisza nocna.

Odbiór dzieci nastąpił po śniadaniu, w sobotę 16 czerwca do godziny 9:00. Podczas posiłku przedszkolacy dzielili się wrażeniami i spostrzeżeniami, a szczególnie miło wspominali zabawę w „podchody”. Ogólnie – dzieci były bardzo zadowolone i uśmiechnięte wróciły do domów w towarzystwie stęsknionych rodziców.

Post Author: Joanna Marucha