NOC W PRZEDSZKOLU

misie04jknZ 12 na 13 czerwca odbyło się nocowanie w naszym przedszkolu. Tym razem noc obchodzona była pod hasłem „Indiańskim krokiem”. Dzieci wraz z paniami przybyły do przedszkola w indiańskich strojach.

Impreza rozpoczęła się od nadania imion indiańskich, które brzmiały między innymi: Wysoka Góra, Poranna Rosa, Ognista Strzała, Biała Strzałą, Silny Niedźwiedź, Gniady Koń, Wesoły Skowronek itp. Na dzieci w tym czasie czekało wiele atrakcji- były podchody i szukanie ukrytego skarbu, wykonywanie indiańskiego pióropusza, taniec przy ognisku, wspólna kolacja, dyskoteka, wieczorny spacer z latarkami oraz puszczanie światełka indiańskiego. Po wszystkich atrakcjach nasza indiańska wioska udała się na zasłużony odpoczynek. Rano następnego dnia dzieci zadowolone i uśmiechnięte wróciły z rodzicami do domów.

Post Author: Joanna Marucha