NOC W PRZEDSZKOLU

Dnia 27 czerwca dzieci z grupy starszej miały okazję nocować w przedszkolu. Jest to wyjątkowa impreza w naszym przedszkolu organizowana już po raz 3. W tym roku odbyła się pod hasłem „ NA WYSPIE PIRATÓW ”. Przedszkolaki w strojach piratów przybyły  do przedszkola  punktualnie o godz. 18:00. Na nich czekały już panie – piratki. Dzieci w tym czasie miały okazję przeżyć różne ciekawe przygody: poszukiwały ukrytego skarbu , śladami tajemniczej mapy, dzieliły zdobyty łup – słodycze, następnie odbyła się piracka uczta, a później dyskoteka u Pana Hucka ,  chwile po tym wszyscy piraci odpłynęli w „ Rejs w nieznane…” po wyspie oraz uczestniczyli w morskiej bitwie, na koniec odbył się  spacer po wyspie z latarkami z dłoni.

O 22 , zapadła już cisza nocna… ;).  Następnego dnia o godz. 8:00 dzieci zjadły wspólne śniadanie a o 9:00 pożegnały się z tajemniczą wyspa piratów i wróciły z stęsknionymi rodzicami do swoich domów.

Post Author: Joanna Marucha