Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek…czyli lektury wcale nie muszą być nudne!!!

Co dzieje się ze zgubionymi w czasie prania skarpetkami? O tym uczniowie klasy 2 mogli dowiedzieć się z książki „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, która odpowiada na pytanie w sposób pełen cudownie nieskrępowanej wyobraźni. Opisuje dzieje dziesięciu pojedynczych skarpetek, każdej z nich ofiarowując inną przygodę. Jest tu miejsce na kryminał, obyczajówkę, bajkę z morałem i taką ze szczęśliwym zakończeniem… Przeczytanie tej książki grozi zachwytem. I tym, że już nigdy nie spojrzymy tak samo na żadną, nawet najbardziej spraną skarpetkę… Co więcej lektura może być też pretekstem do wesołej zabawy, co widać na załączonych zdjęciach…
    Brawo uczniowie!
Zagadka: które skarpetki należą do p. Agnieszki?

 

Post Author: Iwo Młotek