Podsumowanie konkursu plastycznego na najpiękniejszą „Kartkę Bożonarodzeniową”

            Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną  z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które powstają w naszych domach.   I właśnie takie piękne kartki wykonane własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły zostały przesłane na konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”, który został rozstrzygnięty w dniu 21grudnia 2020 r.

Wybór był niełatwy. Kartki świąteczne wykonywane różnymi technikami, ozdabiane były kolorowym papierem, farbami, kredkami, plasteliną i itp. Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić prace następujących uczestników konkursu: 

Klasy I – IV

I miejsce – Oliwier Zieleziński

II miejsce – Malwina Wybieralska

III miejsce – Antoni Sipka

Wyróżnienia

Lilianna Juszczak, Małgorzata Antczak, Nadia Mielewczyk.

 

Klasy V-VIII

I miejsce – Nadia Krzyżanek

II miejsce – Szymon Różalski

III miejsce – Maja Świerek

Wyróżnienia

Robert Wiss, Dawid Wilczura, Jagoda Zielezińska

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Rozdanie dyplomów odbędzie się w szkole.

Post Author: Iwo Młotek