Miniturniej unihokeja Nauczyciele – Uczniowie

W dniu 3 grudnia 2014 uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w miniturnieju unihokeja, który był kolejnym działaniem w ramach zdobywania tytułu Szkoły Promującej Zdrowie. Chętni uczniowie czynnie prezentowali swoje umiejętności występując na boisku, natomiast reszta klasy kibicowała swoim reprezentantom.

W składzie drużyny nauczycieli znalazły się panie: Katarzyna Lewandowska, Agnieszka Pawlak oraz Marta Szczepaniak. Nie zabrakło również kibiców ze strony reszty nauczycieli. Kacper Figiel z klasy V był sędzią punktowym, a Adam Płotka z klasy VI sędzią czasowym. Turniej rozpoczął mecz nauczycieli z klasą IV, którą dzielnie reprezentowali Mikołaj Ruciński, Damian Stemplewski i Jakub Śmiłowski. Uczniowie mimo dzielnej postawy na boisku przegrali, ale już zapowiedzieli rewanż. Klasa V podzielona została na dwie grupy, gdyż wszyscy chcieli zagrać. Grupę chłopców reprezentowali Jakub Kuźniacki, Szymon Wasiak i Mariusz Wąsik, natomiast dziewczęta wystąpiły w składzie Nikola Matuszczak, Jagoda Stępniewska oraz Karolina Wosiak. W tej rozgrywce nauczycieli również okazali się górą. Przełom nastąpił kiedy na boisko weszła reprezentacja klasy VI w składzie Wiktoria Matyjak, Andżelika Pogorzelec oraz Dawid Pawlak. Najstarsi uczniowie okazali się większym sprytem i to oni wygrali tę partię.

Podczas miniturnieju wszyscy zawodnicy przejawiali zasadę fair play, a wesołe humory i głośne kibicowanie stworzyły wyjątkową atmosferę.

Post Author: Joanna Marucha