Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania Poezji Patriotycznej

W dniu 29 listopada po raz siódmy odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania Poezji Patriotycznej. Na konkurs przyjechali uczniowie klas II i III ze Szkoły Podstawowej nr 9, 16, 13, 11, 22, 8 i 17. Rywalizowały dwie grupy wiekowe. Komisja w składzie: p. Anna Hudzińska, p. Sylwia Sielicka oraz p. Żaneta Żeśko miała możliwość wysłuchania wielu utworów. W tym roku uczniowie prezentowali wysoki poziom i dopiero dogrywka wyłoniła laureatów. I miejsce wśród uczniów klas II zajęła Alicja Walaszczyk uczennica SP nr 22, a miejsce II uczeń naszej szkoły Jakub Sowiński. Zwycięzcą w kategorii uczniów klas III została Michalina Sałata uczennica SP nr 13, II miejsce przyznano Martynie Karpińskiej uczennicy SP nr 17, a III miejsce uzyskała Natalia Wiśniewska uczennica SP nr 16. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Post Author: Joanna Marucha